Przejdź do głównej treści
Darmowa dostawa od 250 zł | Rabat powitany -3% dla każdego nowego zarejestrowanego gościa
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Trzmiel kamiennik /Bombus lapidarius/ - Bodziak - Body

Cena 65,00 zł

Body niemowlęce z trzmielem kamiennikiem dla najmłodszych miłośników przyrody

Szukasz oryginalnego prezentu na narodziny dziecka, chrzest albo baby shower dla rodziców, którzy kochają przyrodę? Body z trzmielem kamiennikiem z kolekcji Trzmiele to praktyczny i jednocześnie oryginalny wybór dla najmłodszych.

Body dostępne jest w wersji z krótkim lub długim rękawem oraz w rozmiarach 62, 68, 74, 80 i 86, dzięki czemu dopasujesz je zarówno do pory roku, jak i wieku dziecka.

Przejdź do pełnego opisu
Dostępność:
duża ilość

Wybierz wariant produktu:

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

Wybierz długi rękaw krótki rękaw

Rozmiar

szt.

Opis

Dlaczego warto wybrać to body?

Autorska ilustracja inspirowana naturą

Na body znajduje się autorska grafika przedstawiająca trzmiela kamiennika (Bombus lapidarius). Ilustrację stworzyła Paulina Strejczek-Jaźwińska, z wykształcenia leśnik i zootechnik, która od lat tworzy realistyczne grafiki inspirowane polską fauną i florą. Wzór wiernie oddaje charakterystyczne, aksamitnie czarne owłosienie ciała oraz czerwono-pomarańczowy koniec odwłoka, po których ten gatunek rozpoznaje się na pierwszy rzut oka.

Miękka, bezpieczna dzianina

Body wykonane jest ze 100% miękkiej dzianiny bawełnianej, w całości wyprodukowanej w Polsce. Nadruk wykonano bezpieczną dla dzieci farbą, posiadającą niezbędne certyfikaty dopuszczające ją do użytku dla najmłodszych.

Wygodne w codziennym użytkowaniu

Dla większej wygody przewijania body posiada zatrzaski na ramieniu. Dzianina nie rozciąga się w praniu, nie kurczy się ani nie fałduje przy dekolcie czy rękawach, dzięki czemu body długo zachowuje swój pierwotny kształt.

Dla kogo sprawdzi się to body?

To trafiony prezent na narodziny dziecka dla rodziców-przyrodników, entomologów czy miłośników owadów zapylających. Sprawdzi się jako upominek na chrzciny, baby shower albo pierwsze urodziny.

Trzmiel kamiennik - pospolity mieszkaniec polskich łąk

Bombus lapidarius, czyli trzmiel kamiennik, należy do najpospolitszych i najłatwiej rozpoznawalnych gatunków trzmieli w Polsce. Nazwa gatunkowa nawiązuje do jego zwyczaju zakładania gniazd w szczelinach między kamieniami, pod fundamentami czy w stertach gruzu, choć równie chętnie zajmuje opuszczone nory gryzoni. Aktywny jest od marca do października, a jego rodziny mogą liczyć nawet ponad 500 osobników. Trzmiel kamiennik pełni ważną rolę jako zapylacz roślin motylkowatych, takich jak bób czy fasola, dzięki długiemu języczkowi radząc sobie z kwiatami o głębokich kielichach.

Specyfikacja

  • Motyw: Trzmiel kamiennik (Bombus lapidarius)
  • Rodzaj rękawa: krótki lub długi do wyboru
  • Rozmiary: 62, 68, 74, 80, 86
  • Materiał: 100% dzianina bawełniana
  • Zapięcie: zatrzaski na ramieniu
  • Miejsce produkcji: Polska
  • Nadruk: farba bezpieczna dla dzieci, z certyfikatami
  • Projekt graficzny: Paulina Strejczek-Jaźwińska
  • Marka: Człowiek z Lasu

Sprawdź również koszulkę dziecięcą z trzmielem kamiennikiem oraz pozostałe produkty z kolekcji Owady i pajęczaki.

W jakich rozmiarach dostępne jest body?

Body jest dostępne w rozmiarach 62, 68, 74, 80 i 86, z krótkim lub długim rękawem do wyboru.

Z jakiego materiału wykonane jest body?

Body wykonane jest ze 100% miękkiej dzianiny bawełnianej, w całości wyprodukowanej w Polsce.

Czy nadruk na body jest bezpieczny dla dziecka?

Tak, nadruk wykonano bezpieczną dla dzieci farbą, posiadającą niezbędne certyfikaty dopuszczające ją do użytku dla najmłodszych.

Czy body rozciąga się lub kurczy w praniu?

Nie, body nie rozciąga się w praniu, nie kurczy się ani nie fałduje przy dekolcie czy rękawach.

Kto stworzył grafikę na body?

Autorką ilustracji jest Paulina Strejczek-Jaźwińska, z wykształcenia leśnik i zootechnik, tworząca realistyczne grafiki inspirowane polską fauną i florą.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz