O nas

Sklep powstał z potrzeby serca.

W Krakowie. Z miłości do przyrody. Tworzony jest przez leśników dla wszystkich przyrodników, bo przyroda Jest Najważniejsza. Jesteśmy Leśnikami, biologami, zootechnikami i Bóg-wie kim jeszcze. Często sfrustrowani wertowaliśmy strony zagraniczne, smutnie roniąc łzy nad cenami w euro lub dolarach bardzo fajnych gadżetów i koszulek. Wtedy powstał pomysł, aby stworzyć jedyne miejsce na ziemi, gdzie leśnictwo i przyroda będzie głównym tematem, gdzie projekty będą indywidualne i inne niż wszędzie. 

Nie sprowadzamy produktów z Chin tylko tworzymy je sami. Od grafiki, przez wykonanie nadruku aż po szycie szali, toreb, much czy nerek. Jesteśmy jedynym producentem tego co możecie znaleźć w sklepie. Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz obsługi klienta.

W planach mamy rozbudowę sklepu o funkcjonalny szablon oraz rozbudowę asortymentu do ręcznie szytych ubrań i biżuterii. A wszystko związane z lasem i szeroko pojętą przyrodą. 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy który znajdziesz w znajdziesz w dziale kontakt  a także pod adresem email hello@osemkowa.pl lub telefonicznie pod numerem 728822255

Serdecznie zapraszam na zakupy!

Paulina i załoga sklepu
Człowiek z lasu - Ubrania i gadżety przyrodnicze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl